شبکه های اجتماعی

aparat

تنها در کمتر از 10 دقیقه در روز آهن ربای پول و ثروت شوید!

  • 29 ارديبهشت 1396
  • 30714
  • 0

میان بری قوی برای دستیابی به پول و ثروت

خود تلقینی اصطلاحی است برای همه ی القاء ها و خود تجویزهایی که از طریق حواس پنج گانه ،ذهن فرد را تحریک می کند .به بیان دیگر خود تلقینی همان خود القایی است .این خود تلقینی نماینده ینده ارتباطی است بین بخشی از ذهن که افکار آگاه و هوشیار وجود دارد و قسمت دیگر که جایگاه ذهن نا خودآگاه است.

استفاده از جملات تاکیدی یکی از عالی ترین تکنیک ها و قدریمی ترین تکنیک ها برای نفوذ به ذهن نا خودآگاه می باشد.

هر چیزی با تمرین و تکرار از قسمت ذهن خودآگاه و هوشیار به قسمت ناخودآگاه ذهن می رود. قانون نفوذ به ذهن ناخودآگاه تمرین و تکرار مداوم می باشد.

هیچ فکری، خواه مثبت و خواه منفی ، نمی تواند بدون کمک قانون خود تلقینی وارد ذهن  ناخود آگاه شود . اجازه بدهید یک طور دیگر بگویم تمامی افکار حسی که از طریق حواس پنج گانه درک می شود از طریق ذهن بیدار و آگاه یا متوقف می شوند و یا ممکن است به ذهن ناخودآگاه مننتقل شده و یا کلا از ذهن بیرون رانده شوند. بنابراین قوه بیدار و خودآگاه به عنوان یک نگبان بیرونی برای ذهن بیدار عمل میکند(بیندیشید و ثروتمند شوید ،ناپلئون هیل)

دوستان عزیز ما روزانه 60 هزار افکار را در ذهن خودمان مرور می کنیم پس چقدر ما توان بالایی داریم اگر این افکار را در راه خواسته های خودمان همراستا و هماهنگ کنیم و چقدر عالی است که افکاری ثروت ساز و جذب کننده و مثبت را به ذهن خودمان القا کنیم.

چقدر عالی و زیباست که این افکار (60 هزار فکر)همواره ما را در رسیدن به هدفهایمان کمک کند و این موراد تنها با بکار بردن جملات و عبارتهای تاکیدی مثبت میسر می شود.

ولی متاسفانه ما روزانه افکارمان را با مورادی مشغول میکنیم که هرگز ما را برای رسیدن به خواسته های خودمان کمک نمی کند هیچ ، حتی ما را از رسیدن به خواسته هایمان دور می کند:

 تلویزیونی که روزانه تماشا میکنیم ،

 آهنگ هایی که روزانه گوش می دهیم

مطالب و محتوایی که روزانه در شبکه های اجتماعی می خوانیم 

روزنامه ها .......... و خیلی از مواردی که در زندگی آنها را انجام می دهیم که هرگز ما را در رسیدن به خواسته هایمان کمک نمی کند

برای همین قدرتمندترین جملات تاکیدی برای موفقیت در جذب پول و ثروت را برای شما آماده کرده ایم که شما بجای اینکه در مواردی تمرکز کنید که نمی خواهید در مواردی تمرکز کنید که می خواهید و قطعا با تمرین و تکرار فراوان به آن می رسید.استفاده از جملات تاکیدی یکی از عالی ترین تکنیک ها و قدریمی ترین تکنیک ها برای نفوذ به ذهن نا خودآگاه می باشد.

دوستان عزیز توجه داشته باشید گوش کردن به فایل عبارتهای تاکیدی قدرتمند  جذب پول و ثروت با قدرت ذهن ناخودآگاه ما را  برای دریافت پول و ثروت  آماده میکند و این یک میانبر قوی برای دستیابی به خواسته هایمان می باشد .

شما از این فایل هر زمان که بخواهید می توانید استفاده کنیدولی عالی ترین زمان استفاده شروع صبح و شب قبل از خواب می باشد. سعی کنید زمانی که به فایل صوتی گوش می دهید خودتان نیز با فایل صوتی جملات را تکرار کنید البته هرچه بیشتر گوش دهید زودتر نتیجه میگیرید ولی خودتان را متعهد کنید که گوش کنید اگر خواسته هایتان مهم می باشد.

 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط