شبکه های اجتماعی

aparat

21 رو ز با قدرتمندترین ، ناب ترین و تاثیر گذارترین عبارتهای تاکیدی مثبت هدف گذاری

  • 13 ارديبهشت 1396
  • 2951
  • 0

21 رو ز با قدرتمندترین ، ناب ترین و تاثیر گذارترین عبارتهای تاکیدی مثبت هدف گذاری

 

روزانه ما مواردی را می بینیم و می شنویم که هرگز ما را در رسیدن به اهداف و خواسته های خودمان پیش نمی برد و حتی باعث پسرفت ما در زندگی می شود.هر روز اخبار هر روز در رسانه های از رکود ، شکست و جنگ می شنویم  و تمرکز ما بر روی خواسته هایمان نیست ولی :

آیا یکبار شده که به تاثیر جادویی این رسانه های صوتی و تصویری پی ببریم که چقدرما را در دستیابی ما به اهداف و خواسته هایمان کمک میکنند یا دور ؟

چقدر روزانه به اهداف و خواسته هایی که دوست داریم و می خواهیم بدست بیاوریم فکر میکنیم؟

چقدر رسانه های تصویری که هر روز با آنها در ارتباط هستیم مثل تلویزیون یا مطبوعات و آهنگ هایی که روزانه گوش می دهیم مارا به اهدافمان نزدیک میکنند؟

قطعاو هرگز ما از تماشای رسانه های صوتی و تصویری که همیشه خوراک خبری برای خودشان درست میکنند تا ما را سرگرم کنند چیزی نمی آموزیم هیچ ،بلکه تاثیر خیلی زیان باری در زندگی خودمان متحمل می شویم . 

ما در این مورد به شما قدرتمندترین و عالی ترین جملات تاکیدی مثبت در راستای رسیدن به هدف را به شما پیشنهاد میکنیم این فایل فوق عالی و بی نظیر شما را در رسیدن به هدفتان مصمم می کند قطعا از مطالب و محتوایی که هر روزه میخوانیم و سودی برایمان ندارد 100 درصد عالی می باشد.

استفاده از تکتیک های ذهنی برای پرورش ذهن و رسیدن به موفقیت نخستین تکنیکی که فرا خواهیم گرفت ، "تلقین مثبت ذهنی با ذکر عبارات تاکیدی مثبت و ثبت ذهن ما و ورود به ضمیر ناخودآگاه با عبارات تاکیدی مثبت" است.

 

رویدادهای زندگی ما آینه ای است که اندیشـه های من و شما را به ســمت ما باز می تاباند ما با کلامی که بر زبان می آوریم و با فکر هایی که به ذهن می آوریم موجب بروز رخدادهای زندگی می شویم برای نفوذ به ذهن نا خودآگاه از همین تکینیک عالی و تاثیر گذاری استفاده میکنیم تا با صرف کمترین زمان ممکن به خواسته ای که  در زندگی می خواهیم برسیم و به زندگی خودمان جذب کنیم.

 عبارات تاکیدی مثبت ، جملاتی ساده ، روان با ادبیات شخصی خود ما هستند که می توانند سرعت رسیدن ما به اهداف مارا چند برابر کنند.با این کار ذهن  را برای دستیابی به اهداف بزرگ و عالی برنامه ریزی میکنیم.

 

خبر خوش برای دوستانی که این فایل رو تهیه کرده اند اینکه آپدیت جدید این فایل با عنوان فایل صوتی سوپر جت موفقیت (نکات کاربردی و کلیدی )  به فایل جملات تاکیدی اضافه شد  .از آن لذت ببرید

 

ما هر چیزی را که هر روز تکرار کنیم در ذهن ما به صورت همیشگی باقی می ماند و حک می شود برای اینکه بتوانیم در زندکی به خواسته های بزرگ و عالی خودمان دست پیدا کنیم باید از این تکنیک قدیمی و عالی برای دست یابی به خواسته های خودمان  استفاده کنیم .

پیشنهاد ما این است اگر دوست دارید در زندگی خیلی سریع به هدفهایی که برای زندگی خودتان تعیین کرده اید برسید فایل صوتی و تاثیرگذار سی روز با عبارت های تاکیدی هدفگذاری را دانلود کرده و در هر زمان که دوست داشتید به آن گوش دهید  قطعا نتایج عالی و شگفت انگیزی برای شما به همراه خواهد داشت که شما را شگفت زده خواهد کرد.

هر چه بیشتر به این فایل صوتی عبارت های تاکیدی هدف گذاری گوش دهید باورهای شما در رسیدن به هدفهایی که برای خودتان انتخاب کرده اید تقویت شده و هر روز قوی تر می شود و  قطعا نتایج عالی برای شما به همراه خواهد داشت و شما می توانید به هدفهای عالی و ویژه ای که برای خودتان انتخاب کرده اید خیلی سریع برسید.

" ناپلئون هیل" نبردهای زندگی همیــشه به نفع قویتــرین ها و سریعتــرین ها پایان نمی پذیرد بلکه دیر یا زود برد با کسی است که بردن را باور دارد .

خبر خوش برای دوستانی که این فایل رو تهیه کرده اند اینکه آپدیت جدید این فایل با عنوان فایل صوتی سوپر جت موفقیت (نکات کاربردی و کلیدی )  به فایل جملات تاکیدی اضافه شد  .از آن لذت ببرید

 

خرید محصول 21 رو ز با قدرتمندترین ، ناب ترین و تاثیر گذارترین عبارتهای تاکیدی مثبت هدف گذاری

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

21 رو ز با قدرتمندترین ، ناب ترین و تاثیر گذارترین عبارتهای تاکیدی مثبت هدف گذاری

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط