شبکه های اجتماعی

aparat

چگونه از روند سرعت رشد به نفع ساخت باروهای قدرتمند استفاده کنیم ؟

  • 29 خرداد 1398
  • 1205
  • 0

چگونه از روند سرعت رشد و پیشرفت به نفع ساخت باورهای قدرتمند استفاده کنیم ؟

امروزه سرعت رشد و پیشرفت در حد بالایی از مسیر خودش قرار دارد و به تدریج بیشتر و بیشتر می شود. در روند رشد و پیشرفت ما می توانیم یک ایمان فعالی بسازیم که بله اگر فردی در قدیم باید برای طری کردن یک آموزشی باید یه روند طولانی مدت را طی کنیم تا آن اموزش را طی کنیم و به گونه ای به مهارت و تخصص که می خواستیم دست پیدا کنیم .

برای طی کردن یک مسیری برای رسیدن به مقصد در زمان قدیم باید زمان طولانی را طی می کردیم تا به مقصد برسیم ولی امروزه این روند تغییر پیدا کرده و انتخاب های زیادی داریم تا بهترین و سریع ترین مسیر و ابزار را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنیم تا به هدف برسیم .

برای پیدا کردن یک آموزش و یک متخصص ماهر دیگر نیازی به طی کردن مسیر های طولانی نیست امروزه روند رشد و پیشرفت تکنولوژی رسیدن و دستیابی ما را به چیزهایی که می خواهیم سریع تر کرده است کافی که ما یک دستگاه هوشمند لب تاب گوشی یا کامپیوتر داشته باشیم تا این خواسته خودمان را سریع تر محقق کنیم .

ما انتخاب های بیشتری داریم و همینطور راههای بهتری که بتوانیم به خواسته های خودمان سریع تر دست پیدا کنیم دیگر نیاز نیست که ساعت های طولانی را کار کنیم تا بتوانیم به خواسته های خودمان را محقق کنیم .

امروزه یک فرد موفق دیگر نیاز به این ندارد که از صبح تا شب را کار کند تا بتواند دستمزد خودش را دریافت کند کافی است که که یک محصول خوب را تولید و طراحی کند تا با تکثیر هزاران نسخه از آن بتواند به هدفها و خواسته های خودش سریع تر از قبل دست پیدا کند.

در این برهه باورها قدرتمند جدیدی شکل گرفته است که ما می توانیم فارغ از سن و جنس و موقعیت و شرایط هر چیزی را که می خواهیم بدست بیاوریم کافی است که کمی خواسته جدی و قاطعانه خودمان را با چاشنی جسارت و شجاعت ترکیب کنیم قطعا می توانیم خواسته خودمان را هر چقدر که بزرگ تر باشد محقق کنیم .

بیاییم مصداق های افرادی را پیدا کنیم که فارغ از سن و جنس در هر موقعیت ودر هر شرایطی توانسته اند به پیشرفت های بزرگ و قدرتمند تری دست پیدا کنند و این مصداق ها را الگویی قرار بدهیم که بتوانیم از این طریق  ما هم باروهایی قدرتمندی بسازیم که بله می شود بدون اینکه به شرایط خاصی  برسیم بدون اینکه شرایط سنی خاصی را در زندگی طی کنیم هم می شود خواسته های بزرگ  خودمان را محقق کنیم .

این باور جدید را ما هم در کارهایمان در شرایط و موقعیتی که هستیم قرار بدهیم قطعا می توانیم خواسته خودمان را محقق کنیم . نمی گویم که شرایط و موقعیت برای هر کسی متفاوت است .بله هر فردی در هرجایی به تمامی انسان هست وانسان هم قابلیت و پتانسیل این را دارد که به تمامی خواسته های خود دست پیدا کند . به نظر من انسان توانایی و قابلیت دستیابی به تمامی خواسته های خود را دارد از این جهت که ما انسان ها به تمامی عالی ترین و قدرتمندترین ابزارهای فکر و انتخاب مجهز هستیم و پشتیبان و راهبر و راهنمای ما در تمامی خواسته هایمان قدرت بی انتها وبی پایان مدیر این عالم کیهانی خداوند است.

هرچه ما بخواهیم می شود به شرط آنکه خواستن ما با اقدام عملی ما هماهنگ و هم راستا باشد و در راستای رسیدن به خواسته ها و خلق آنها باورهای هم جهت و قدرتمندی را بسازیم که مار را درراستای رسیدن به هدفهایمان پشتیبانی کرده و راهنمای ما باشد.

 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط