شبکه های اجتماعی

aparat

چگونه با کمک باورها می توانیم مشکلات را به سادگی حل کنیم ؟

  • 27 دی 1396
  • 1945
  • 0

چگونه با کمک باورها می توانیم مشکلات را به سادگی حل کنیم ؟

سلام و وقت بخیر و امیدوارم هرجا که هستید سرحال سالم و پر انرژی باشید یکی از نکاتی که در رابطه با رشد و پیشرفت و تحول درونی مطرح می شود اینکه در زندگی روزمره ما در بعضی وقت‌ها با مسائل و مشکلاتی روبرو می شویم و ما افکار معمول خودمان را داریم .

می خواهیم قدم در مسیر رشد و پیشرفت گذاشته و به هدفمان برسیم قطعا افکار و باورهای های قدیمی راهکارهای خوبی به ما نمی دهد.

 در برخود با مسائل ما باورهای قدیمی را داریم و به دنبال راه حل و راهکار هستیم و سعی می کنیم و دوست داریم از این مشکلات خیلی سریع گذر کنیم باید خیلی هوشمندانه عمل کنیم  و راهکار گذر کردن از موانع و مشکلات و مسائل این هست که بتوانیم خود ما باورهای قدرتمند و قوی بسازیم باورهایی که به ما کمک کند تا از این مسائل و موانع جدید عبور کنیم .

یادمان باشد که هر چه باورهای قدیمی و رایجی  و منفی در مورد حل مسائل داشته باشیم اگر بخواهیم مسائل را حل کنیم قطعا نمی توانیم به راهکارهای خوبی برسیم ولی در مقابل اگر بتوانیم باورهایی محدود و منفی و ضعیف کننده که هرگز کمکمان نمی کنند را محدود کرده و باورهای قوی و قدرتمندی بسازیم می توانیم خیلی سریع موانع و مشکلات را حل کنیم و اینگونه خیلی سریع تر می توانیم به راهکارهایی برای گذر از موانع برسیم و مشکلات را حل کنیم .

باورهای های محدود ما را به بن بست می کشاند ولی باورهای قوی و قدرتمند ما را به درجات عالی رشد و پیشرفت می رساند

زمانی هم که ما می خواهیم مسائل را حل کنیم از خودمان همیشه این سوال را بپرسیم آیا من بیشتر بر مسئله و مشکل تمرکز دارم که من را از هدفم درو می کند  یا نه بر راه حل و راهکارهایی که من را به مقصدم می رساند تمرکز دارم.

توجه داشته باشیم که اگر بخواهیم وقت و انرژی خودمان را روی مساله و مشکل بگذاریم هرگز نمی توانیم رشد و پیشرفت را در زندگی تجربه کنیم .

پس در حل مشکلات و مسائل جدید باید به باورهای خودمان رجوع کنیم آیا باورهای من ، به من کمک کننده هستند یا نه من را محدود و ضعیف میکنند به این علت است که من بیشتر بر باورها تاکید میکنم .

 افراد موفق و ممتاز کسانی که می توانند موانع را پشت سر بگذارند خیلی سریع این مرحله حل مسائل و مشکلات را پشت سر میگذارند و این یک امتیاز خیلی عالی است که افراد موفق دارند و همیشه هم سعی میکنند که این تکنیک را برای حل مسائل و مشکلات به کار بگیرند.

با باورهای قدیمی مشکلات و مسائل جدید حل نمی شود .

  من اگر می خوام موانع و مسائل جدید خود را با افکار قدیمی و قبلی حل کنم نه اینکه باورهای قدیمی و قبلی درست نیستند اگر باورهای من بتوانند من را به گذر از مسائل و مشکلات برسانند قطعا کمک کننده خواهد بود ولی اگر باورهای های قدیمی و قبلی نتواند به من کمک کند نیاز به این داریم که در باورهای خودمان تجدید نظر کنیم تا به هدفهای عالی تر و بهتر خودمان برسیم و توجه داشته باشیم .

در حل مسائل دو باور می توان متصور شد اولی اینکه آیا مشکلات را پلی بدانیم که می توانیم با حل آنها به سادگی به موفقیت برسیم و دومی اینکه مشکلات را ترمزی بدانیم و موانعی که واقعا در زندگی پدیدار شده اند که ما را از پای در بیاورند و ما را به شکست هدایت کنند .

 امیدوارم که بتوانید باورهای جدیدی را در ذهن خودتان بسازید و این باورهایی جدید قوی و قدرتمند را بتوانید در عمل له کار بگیرید شما می توانید این باور های قوی و قدرتمند را با مطالعه موارد مثبت و امیدوار کننده به لیست باورهای قدرتمند خودتان اضافه کنید و همیشه سعی کنید تمرکز خودتان را در روی موارد مثبت و مفید بگذارید تا فکر شما به سمت موانع و مشکلات متمرکز نشود .

دوستان عزیز سعی کنید خودتان را هر روز قوی تر کنید ایمان خودتان را عالی تر کنید تا خیلی سریع بتوانید در مدار بهتری از فرصت ها و راهکارهای قرار بگیرید و بتوانید موانع را خیلی ساده رد کرده و به موفقیت هایی که مد نظرتان است برسید .

همیشه سعی کنید بر راه حل تمرکز کنید و این کار قدرت شما را بیشتر و بیشتر می کند شما هرچه بر راه حل تمرکز کنید قطعا تمامی جهان هستی دست به دست هم می دهند و شما را در رسیدن به باورهای قوی و قدتمند کمک میکنند و شما در مدار حل ساده تر مشکلات و موانع قرار میگیرید.

راهکارهای جدید را با باورها و افکار جدید جستجو کنید .

چگونه با کمک باورها می توانیم مشکلات را به سادگی حل کنیم ؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط