شبکه های اجتماعی

aparat

چه زمانی به خواسته ام می رسم ؟

  • 21 بهمن 1397
  • 762
  • 0

 من که به خواسته ام می رسم ؟

با یه سوال شروع میکنم  چند وقت پیش به یکی از دوستان که در رابطه با توسعه کسب و کارش توضیح می دادم یه سوال خیلی جالبی ازم پرسید گفت که الان که من استارت زدم الان که من شروع کردم که زندگیم بهتر بشه کسب و کار و گسترش بدم با این این روند من کی میتونم به خواسته هایی که دارم برسم ؟

قطعا سوالش این بود که کی میتونم به اون هدفهای رویایی که تو ذهنم مشخص کردم برسم من جوابی که به این سوال دادم واقعا احساس کردم که این سوال خیلی از شما ها هم باشه و جوابی که من به اون دوستم دادم این بود که من به شخصه هرگز نمی تونم بگم که شما کی می تونیدبه خواسته های خودتون دست پیدا کنید و خواسته های خودتون توی زندگی محقق میشه ولی می تونم به شما این اطمینان رو بدم که شما وقتی در روند تغییر و رشد قرار میگیرد و این قدرت را در تصمیم گیری خودتون نشون میدید همه چیز تغییر می کند دیگر رند قبلی را نخواهید داشت.

 

روند رشد همراه با آموزش و یادگیری است که باید در زندگی خودمان این را در نظر داشته باشیم تنها تصمیم گرفتن مهم نیست و ما را به تنهایی به جایی نمی رساند تصمیم ما برای تغییر همراه با تغییر روند معمول زندگی نیز می باشد اگر ما واقعا مصمم هستیم تا به خواسته های خودمون دست پیدا کنیم .

 

وقتی که فردی تصمیم میگره به اینکه روند زندگی خودش رو تغییر بده قطعا تو این روند با چالش هایی روبرو میشه و حل کردن این چالش ها هر چه که سریع تر انجام بشه ما سریع تر می تونیم در روند رشد و تغییر به هدفهایی که داریم دست پیدا کنیم .

در روند رشد و تغییر مسیر های زندگی مان ما به قانون تکامل هم ایمان داریم این قانون یک قانون جهان شمول است که در این عالم کیهان در حال رخ دادن در همه زمینه هاست . یعنی اینکه وقتی تصمیم میگیریم و حرکت میکنیم می توانیم روند تکامل مان را خودمان تعیین کنیم که آیا می توانیم در مسیر تکامل روند صعود را طی کنیم یا نه اینکه روند نزولی را پیش بریم .

 

قانون جهان شمول تکامل این رو به ما میگه که هر کسی میخواد به خواسته های خودش دست پیدا کنه به تدریج این اتفاق تو زندگیش رخ میده و هیچ چیزی یک شبه به وجود نمیاد.

پس زمانی که حرکت تغییر را آغاز میکنیم یک روندی را در نظر بگیریم در این روند تغییر را آغاز میکنم مثل تکه های پازل همه چیز در کنار هم با حرکت ما تکمیل می شود .

حرکت ما= قانون اقدام

ما به سمت خواسته های خودمون حرکت میکنم طبق قانون اقدام حرکت ما نتایجی دارد

 قانون اقدام=قانون تکامل

در قانون تکامل همه چیز در یک بازه زمانی در حال رشد و تکامل خودش است و این تکامل نیاز به زمان دارد

تصمیم ما = روند حرکت صعودی و نزولی

تصمیم ما به تنهای هیچ چیزی را مشخص نمی کند ما هستیم که تعیین می کنیم در روند رشد قرار بگیری یا نه اینکه دست روی دست بگذاریم و روند پسرفت و نزولی را در زندگی طی کنیم.

بازه زمانی = نتایج و نشانه های تغییر

در یک بازه زمانی از زمانی که اقدام کردیم قطعا می توانیم روند تغییرات را در زندگی خودمان مشاهده کنیم تمامی حرکت ها (آموزش ها ، یادگیری های فنون و تکنیک ها چه در شغل و چه در روند زندگی شخصی ما ) دارای نتایجی هستند که تمامی آنها با تغییرات ما با کمی نگاه به روند تغییرات می توانیم همه آنها را مشاهده کنیم .

چه زمانی به خواسته ام می رسم ؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط