شبکه های اجتماعی

aparat

جای خالی آموزش های کاربردی

  • 5 مهر 1397
  • 609
  • 0

آموزش های کاربردی رازنوین

سری آموزش های فوق کاربردی و مهم که قرار است به زودی منتظر شوند خیلی کاربردی بوده و هر کسی با هر دانشی که هست می تواند از این اموزش ها بهره گرفته و در کمترین زمان ممکن خود را وارد بازار کار کند .

چرا آموزش های کاربردی  رازنوین

قصد ما از این اموزش ها بخاطر اینکه محتوا شاید برای مدتی محدود خوب باشد سعی میکنیم که آموزش های کاربردی را در خدمت دوستان خوبمان قرار دهیم قطعا آموزش های خوب کاربردی در کنار محتوای آموزشی مثمر ثمر خواهد بود .

جای خالی آموزش های کاربردی راز نوین

بنده خودم چون تحصیلات عالی از دانشگاههای معتبر در ایران دارم ولی هم اکنون در کاری مشغول شدم که هیچکدام از این آموزش ها را در دانشگاه به شخصه ندیدم ولی با سعی و تلاشی که داشتم سعی کردم که بتوانم واقعا آموزش هایی ارائه کنم که واقعا متفاوت و کاربردی باشد. چون آموزش های دانشگاهی هرگز برایم کاربردی نبود.

فرمت آموزش های راز نوین

سعی بر این است که فرمت آموزش ها به صورتی باشد تا دوستان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن یاد بگیرند و بتواند در سریع ترین زمان ممکن آن را اجرا کرده و وارد بازار کار شوند.

ایده های آموزش های راز نوین

چون بنده در رشته علوم انسانی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیلات خودم را در رشته تخصصی علوم اجتماعی به اتمام رساندم دوست داشتم بعد از اینکه تحصیلاتم به اتمام رسید سریعاً وارد بازار کار شوم ولی متاسفانه آموزش هایی که در دانشگاه دیده بودم هرگز با علاقه ای که من در وجود خودم حس میکردم سازگار نبود بخاطر همین آموزش هایی را غیر از آموزش های دانشگاهی برای خودم انتخاب کرده و گذراندم چون نیاز به آموزش های کاربردی واقعا برای من به شخصه و به خصوص برای کسانی که نیاز به آموزش های کاربردی دارند حس کردم و هدفم تنها بهبود مهارت های فردی و پیشرفت رشد شخصی کسانی قرار داده ام که نیاز به این آموزش ها دارند تا واقعا از این آموزش ها استفاده کرده واقعا هم در زندگی شخصی ابتدا مفید و موثر باشند و هم مر حله بعدی بتوانند در جایگاه و شرایطی که هستند موقعیت خودشان را بهتر کنند و واقعا بتوانند از استعداد و علاقه ای که دارند در زندگی به نفع بهتر شدن شرایط خودشان بهره بگیرند .

رسالت ما در آموزش های راز نوین

تنها ترین رسالتی که من به شخصه میثم مرادی در آموزش های این قسمت در نظر گرفتم نه تنها در این آموزش بلکه در همه آموزش های وب سایت آموزش راهکاری کاربردی و خودانگیزشی تنها برای کسانی که واقعا نیاز دارند و خودشان این موارد را پیدا میکنند که بخواهند زندگی خودشان را بهتر کنند. باشد که به راهنمایی و راهبری خدای متعال و بخشنده زندگی بهتری را برای خودمان رقم بزنیم

 

 

 

 

 

 

جای خالی آموزش های کاربردی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط