شبکه های اجتماعی

aparat

گارانتی محصولات

  • 17 ارديبهشت 1396
  • 756
  • 0

تمامی محصولات این وب سایت دارای گارانتی اثربخشی ،رضایت و بازگشت وجه می باشد.

تمامی محصولات وبسایت آموزشی راز نوین دات کام دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد می‌باشد  و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین  ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

همیشه یکی از دغدغه های اصلی من از خرید در وب سایت ها این بود که آیا محصول یا خدماتی که خرید میکنم دارای گارانتی می باشد یا نه؟ برای همین هم در وب سایت راز نوین دات کام  این دغدغه را با طراحی گارانتی اثر بخشی ، رضایت و بازگشت وجه رفع  کرده ام تا مخاطبان و کاربران عزیز بتوانند خرید امنی را تجربه کنند.

چرا محصولات ما گارانتی  اثر بخشی ،رضایت و بازگشت وجه دارد؟

محصولاتی که در وب سایت راز نوین طراحی و ارائه میگردد همه و همه برای تاثیرات و تغییراتی است که پس از اجرای درست تکنیک ها و راهکارهای گفته شده به وجود می اورد ما به محصولات خودمان ایمان داریم.برای همین قطعا اگر درست و اجرا شوند نتایج جالب توجهی را کسب میکنید و این اثر بخشی محصول را نشان می دهد.

در قسمت بعدی ما رضایت مشتریان و مخاطبان را در گارانتی عنوان کردیم و چون یکی از رسالت های ما رضایت تمام و کمال مخاطبانمان می باشد که سعی مکنیم که در گارانتی این را هم مد نظر قرار دهیم .

در قسمت بازگشت وجه به هر دلیلی اگر نتوانستیم اثر گذار باشیم و رضایت شما را جلب کنیم تمام و کمال مبلغ پرداختی از سمت شما را بر میگردانیم . ما به رسالتی که برای خودمان طراحی کرده ایم پای بند هستیم.

فکر می‌کنم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به محصول خود اطمینان دارد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید اول مشاوره برای اثر بخشی و رضایت و اگر اثرگذار نبود درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

1. محصولات ما مفید و اثربخش هستندبه شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید

2.  رسالت ما در ارائه تمامی محصولات و خدماتی که ارائه میکنیم اثر بخشی ،رضایت مشتری می باشد

3.  سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات  مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

برای همه محصولات گارانتی را 30 روز لحاظ کردیم و این 30 روز از زمان استفاده شما می باشد نه از زمانی که خرید را انجام می دهید.

تعهدات شما

1. لطفاً ما را تست نکنیدمطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از  دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

3. نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

4. نقاط ضعفمان را هدیه بدهیداگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

5. فایل‌ها را پاک نکنیداگر محصول دانلودی بود، پس از درخواست بازگشت وجه  لازم نیست فایل‌ها را از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره آن را گوش کنید. و همچنین بسته‌های پستی را لازم نیست به ما بازگردانید، می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید .

 

عزیزانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

خواهشی که از شما داشتم

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

من مطمئنم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

با گارانتی که برای کاربران راز نوین دات کام  قرار داده ایم قطعا دیگر دغدغه ای برای خرید نخواهید داشت پس با خیال آسوده خرید را تجربه کنید رسالت ما جلب رضایت شما می باشد.

در پایان اگر درخواست بازگشت وجه دادید اینگونه برای ما ایمیل ارسال کنید:

شما یک ایمیل به info@razenovin.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال کنید که موارد زیر می باشد.

1. نام و نام خانوادگی

2. شماره تراکنش خرید از وبسایت

3.  نام محصول

4.  دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

5. شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً ملت)

6.  شماره موبایل

وجه شما در کمتر از 3 روز کاری واریز خواهد شد

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

گارانتی محصولات

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh