شبکه های اجتماعی

aparat

اهداف خودتان را در کمتر از 1 ساعت خلق کنید.

  • 10 ارديبهشت 1396
  • 3079
  • 0

 

هدف گذاری یکی از مهمترین و عالی ترین مراحل موفقیت فردی برای زندگی شخصی و کاری می باشد.زمانی که میخواهیم به خواسته های خودمان دست پیدا کنیم باید حتما و حتما در زندگی شخصی خودمان هدفگذاری کنیم ما زمانی میتوانیم درست به هدف برسیم که هدفمان واضح و مشخص باشد ولی اگر اهداف مبهم باشد هرگز نمی توانیم به هدف و خواسته ای که داریم برسیم پس لازمه دستیابی به  هدف اقدام به هدف گذاری می باشد.

 

 

سردرگم بودم

واقعا کلافه ای و فکر میکنی دیگه نمیتونی ارزشمند و هدفدار بشی ؟

دقیقا من هم زمانی مثل شما بودم هر روز کار میکردم ولی نتیجه ای نمی گرفتم هر روز بیشتر خودم رو درگیرمسائلی میکردم که که واقعا در آخر هیچ نتیجه ای برای من نداشت من هم از صبح تاشب مشغول به کارهایی بودم که واقعا هیچ نتیجه اثربخشی در زندگی خودم نداشت و واقعا از این موضوع کلافه و سردرگم شده بودم در زندگی خیلی از خواسته ها رو برای خودم میخواستم ولی بعداز چند وقت که میخواستم نتایج رو ببینم چیزی در زندگیم نبود که من رو به خواسته های خودم نزدیک کنه.

مثل این بود که همیشه کار میکردم ولی هیچ وقت نمی تونستم به چیزهایی که میخوام برسم .همیشه درگیر مسائلی بودم که من رو از اینکه به اهداف و خواسته های خودم نزدیک کنه دور میکرد و واقعا از این موضوع کلافه شده بودم .از خودم این سوال رو پرسیدم :

آیا دیگه وقتشه نرسیده که به زندگی خودم سروسامون بدم و زندگی که دوست دارم رو بسازم و با تمرکز بالایی خواسته هایی که دارم رو در زندگی به دست بیارم؟

آیا وقتش نرسیده که با تمرکز بیشتری اهدافت رو دنبال کنی؟

آیا خواسته های زیادی داری و هرروز تلاش میکنی به بهشون برسی ولی در آخر نتیجه ای رو نمی بینی؟

آیا هنوزم که هنوزه داری فکر میکنی که چطورمیشه خیلی سریع به خواسته هایی که داریم در کمترین زمان ممکن برسیم؟

وعده من به شما

 

بعد از درگیری و سردرگمی طولانی که داشتم  به یک نتیجه عالی رسیدم گرچه آسون نبود ولی اون نتیجه ای که به دست آوردم زندگی من رو  واقعا متحول کرد و باعث شد که هر چه بیشتر به سمت خواسته هایی که دارم گام بردام و واقعا این نتیجه ای که من گرفتم حیرت انگیز بود .من نیاز داشتم که یک فرمول اساسی رو اجرا کنم تا این زندگی که در اون سردر گم هستم خلاص بشم و واقعا  این زندگی دیگه برام آزار دهنده بود ولی وقتی این فرمول رو کشف کردم زندگیم متحول شد گرچه کشف این فرمول سخت بود و انرژی و وقت زیادی رو ازمن گرفت ولی بالاخره موفق شدم متمرکز بشم و با تمرکز بالایی خواسته های خودم رو دنبال کنم  و خیلی ساده به اونها برسم و شما نمی دونی که چقد عاشق این هستم که اون رو با شما همراه عزیز در میون بذارم و دوست دارم به نتایج عالی که من رسیدم تو هم برسی .

میتونی به نتایج عالی و قدرتمندی برسی که واقعا تو رو شگفت زده میکنه:

خیلی ساده اولا هدفگذاری رو یاد میگیری که اولین مرحله در رسیدن به هر موفقیتی هست و این مرحله جزء مراحل اساسی در زندگی افراد موفق و کسانی که جزء 3 درصد موفق در جهان هستند رو شکل میده.

همه موفقیت هایی که در زندگی افراد موفق و مشهور در این دنیا  می بینی هیچکدوم اتفاقی نیست و هرگز شانس و اتفاق در اون دخیل نبوده و تنها چیزی که اون افراد رو به جایی رسونده که الان هرکدام استاد بزرگی شدن تنها بخاطر این بوده که فقط و فقط به چیزی که می خواستن متمرکز بوده اند ، پرتوهای خورشدی زمانی می سوزانند که در یک جا متمرکز شوند و اگر ما هم در این زندگی به چیزی که میخواهیم تمرکز کنیم قطعا به دست می آوریم.

دوما میتونی خیلی ساده بدون هیچ ترس و ابهامی هدفگذاری رو در زندگی خودت اجرا میکنی و  با یادگیری این فرمول ، هرچیزی رو که میخوای به دست بیاری در این فرمول قرار  میدی و در کوتاه ترین زمان ممکن بهش میرسی. حالا چرا ساده چون تو وقتی میتونی گلوله رو به هدف بزنی که بدونی هدفت دقیقا کجا قرار داره.

فرمول جادویی همه کاره

 

میتونی هر خواسته ای رو در این فرمول جا بدی:

رسیدن به مقدار مشخصی از پول

ایجاد یک رابطه عالی یا شروع کردن آن

بهترکردن روابط با کسی که دوستش داریم

کم کردن یا افزایش وزن

طی کردن یک دوره آموزشی

به دست آوردن یک مقام قهرمانی

و...............

همه این خواسته های بالا و خیلی از مواردی که خودت میتونی در این فرمول قرار بدی و نتیجه عالی بگیری و همه این ها رو فقط و فقط میتونی باآموزش هایی که در این دوره کوتاه مدت یاد میگیری بدست بیاری.

 این فرمول را فقط کافیه با خواسته ای که داری ست کنی و خیلی ساده میتونی به هر خواسته های که داری برسی.

 

 

هدایایی که برای این محصول در نظر گرفتم که نتیجه گیری شما رو صد در صد تضمین میکنه:

 

هدیه اول : ناب ترین و قدرتمندترین (جملات تاکیدی مثبت هدفگذاری) می باشد که با استفاده روزانه میتوانید خیلی باقدرت و با سرعت زیاد در کمترین زمان ممکن دستیابی به اهداف خودتان را تقویت کنید.

هدیه دوم : روال هدفگذاری(دفترچه هدفگذاری) را خیلی آسان و سریع برای شما انجام داده ایم و شما تنها می توانید انچه که می خواهید را در این فرمول قرار دهید و نقشه رسیدن به هدف شما واضح و روشن می باشد.

هدیه سوم:(مشاوره اختصاصی) باما هر زمانی که سوال داشتید و در این مسیر هم به صورت تلفنی و هم به صورت افلاین همراه شما خواهم بود .هر زمان که سوالی داشتی میتونی با من در ارتباط باشی

 

هدیه چهارم :مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری،  صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

 

خبر خوش برای دوستانی که این فایل رو تهیه کرده اند اینکه آپدیت جدید این فایل با عنوان فایل صوتی سوپر جت موفقیت (نکات کاربردی و کلیدی )  به فایل هدفگذاری اضافه شد  .از آن لذت ببرید
 
آپدیت جدید تنها برای دوستانی که این محصول را خریداری کرده اند در پروفایلشان در قسمت سفارشات من قرار گرفت

فرمول بی نظیر که زندگیم رو متحول کرد:

زمانی که من خودم این تکنیک خلق هدف رو در زندگی خودم پیاده کردم واقعا جواب بی نظیر بود البته رسیدن به این فرمول زمان زیادی رو از من گرفت ولی من دوست دارم که چیزی رو به تو بگم که خودم در زندگی خودم تست کردم وجواب گرفتم.

این فرمول دقیقا فرمولی بود که من رو از کلافه بودن و سردرگم بودن نجات داد و نمیدونی که من چقد عاشق این فرمول هستم چون واقعا هر ابهامی که داشت رو رفع کرد و باعث شد خیلی سریع بتونم به خواسته های خودم برسم.

دوست من قطعا تو یک فرد با ارزش و تاثیر گذار هستی؟درسته

یادت بشه دوست من تا زمانی که دست روی دست بذاری هیچ تغییری در زندگیت رخ نمیده ، آیا وقتش نرسیده که اقدام کنی و در زندگی اهدافت خودت رو خلق کنییا نه هم چنان میخوای به سردر گم بودن ادامه بدی ؟

آیا دوست دارید که هم چنان در زندگی بی هدف باشید؟

قطعا شما هرگز دوست ندارید که بی هدف باشید؟درسته ؟

پس میتونی همین الان این محصول رو تهیه کنی و برای همیشه از سرددرگمی و کلافه بودن خلاص بشی.

یادت باشه که این پیشنهاد هرگز تکرار نمی شه:

فقط برای 50 نفر اول که این فایل را تهیه کنند قدرتمندترین فایل صوتی جملات تاکیدی جذب پول و ثروت نیز اهدا می شه.

گارانتی اثر بخشی و رضایت از محصول:

در رابطه با خرید این محصول شما هرگز ریسکی را متحمل نمیشید و گارانتی این محصول رو ما تضمین میکنیم.

اقدام نهایی

همین حالا ثبت نام خودت رو نهایی  و محصول رو تهیه کن تا بتونی اولین و مهمترین گام خودت رو برای موفقیت و خلق اهدافت اجرایی کنی.

برای موفقیتو برای به دست آوردن تکینک های اصولی و موثر باید بهای آن را پرداخت کنیم و بدانیم بهایی که امروز پرداخت میکنیم کمتر از بهایی است که آینده ای نزدیک قرار است پرداخت کنیم.قطعا مبلغی که برای پرداخت بهای این پک گذاشته ایم از پرداخت روزانه ای که برای موراد بی ارزش هزینه میکنیم کمتر می باشد ولی ارزش و بهایی که با پرداخت این مبلغ به دست می اورید قطعا قابل مقایسه با مورادی غیر از این نیست.پس اگر برای موفقیت فردی ، رشد و پیشرفت شخصی خودمان در زندگی ارزش قائل هستیم و برایمان مهم می باشد همین الان این محصول را از لینک زیر خریداری کنید .

خرید محصول اهداف خودتان را در کمتر از 1 ساعت خلق کنید.

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

اهداف خودتان را در کمتر از 1 ساعت خلق کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط