شبکه های اجتماعی

aparat

راز افزایش تاثیرات چند برابری جملات تاکیدی

  • 13 شهريور 1398
  • 1102
  • 0

چگونه سرعت تاثیرگذاری جملات تاکیدی را بیشتر کنیم ؟

  جملات تاکیدی میان بری هستند که ما را به سمت خواسته هایی مان در زندگی هدایت می کنند ما در اکثریت مواقع در حال صحبت کردن با خودمان هستیم و این امر هم به صورت ناخودآگاه در ذهن ما صورت می گیرد در حالی که می توانیم از این ظرفیت ذهن ناخودآگاه برای رشد و پیشرفت و همینطور برای ساخت باورهای قوی و قدرتمند در راستای رسیدن به هدفهایمان استفاده کنیم .

  در اکثریت مواقع ما در حال صحبت کردن با خودمان هستیم و اگر بتوانیم باورهایی قوی و قدرتمند کننده ای که ما را به سمت خواسته های مان می برد بتوانیم جملات مثبت و عالی که انگیزه دهنده و همینطور راهگشای ما هستند در ذهن خودمان قرار دهیم به جای اینکه راجع به ناخواسته های خودمان صحبت کنیم انرژی و توانایی های خودمان را برای ساخت باورهای قوی و قدرتمند به کار میگیریم  و از این طریق خودمان همیشه راهگشای مسائل و خالق هدفهای خودمان خواهیم بود 

این صحبت های درونی ما همیشه سعی بر این دارد که ما را از اهداف و خواسته های خودمان دور کند گرچه این به صورت ناخودآگاه صورت می گیرد ولی تاثیری خیلی قدرتمند دارد حال ما می خواهیم که این ذهن ناخودآگاه را آگانه کنترل کنیم .

  ذهن ناخودآگاه ما پر شده است از اگاهی ها و تجربیاتی که در قبل در زندگی ما رخ داده و هم اکنون در برخورد با مسائل و اتفاقات جدید در زندگی همان تجربیات و نتایجی که در قبل در زندگی گرفته بودیم را در برخورد با مسائل جدید به ما گوشزد می کند و ما از این طریق تصمیم می گیریم که حرکت کنیم یا نه اینکه هرگز حرکت نکنیم .

  در واقع ما برای اینکه یک روند جدیدی را با نتایجی متفاوت در زندگی تجربه کنیم نیاز داریم که از حرکت های مشابهی که هر روز انجام می دادیم رها بشیم و یک روند بهتری را خلق کنیم . هرچه بتوانیم باروهای محدود و ضعیف کننده های قبلی در باورهای خودمان  را بهتر شناسایی کنیم این جملات تاکیدی همچون کلیدی ما را به راه حل ها هدایت می کند که در درون ماهستند .

  ما انسان هستیم و توانایی خلق و حل مسائل هر چقدر هم سخت باشد را داریم .تجربیات انسان های هم نوع ما در این جهان نشان می دهد که انسان توانایی های خارق العاده ای دارد تنها باید این باور را در خودمان هر روز و هرلحظه به خودمان یادآور شویم که ما خالق تمامی آن چیزهایی هستیم که یک در جهان تجربه می کنیم و دو اینکه در زندگی خودمان به شخصه آنها را تجربه میکنیم .

  جملات تاکیدی به مثابه یک میان بر قوی و قدرتمند که ما را به سمت خواسته های خودمان هدایت می کند و ما را از شر توجه به ناخواسته های محدود کننده دور میکند و همینطور کمک میکند که باورهای قوی و قدرتمند کننده را در درون خودمان بسازیم .

 

 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط