شبکه های اجتماعی

aparat

تجربیات جدید نتایج متفاوت

  • 9 آبان 1398
  • 279
  • 0

تجربیات متفاوت نتایج متفاوت

در این کره خاکی میلیون ها نفر انسان زندگی می کنند و این میلیون ها نفر انسان در این کره خاکی همگی تجربیات متفاوتی بر اساس باورهایی که دارند در زندگی شان کسب کرده اند .

انسان که در این کره خاکی زندگی می کند به قدرت انتخاب مسلط است و این موهبت را خداوند بزرگ و بخشنده به انسان بخشیده است .

ما انسان ها همگی دارای تجربیات متفاوتی درزندگی کردن هستیم و همگی اینها بخاطر این است که افکار متفاوتی داریم . افکار متفاوت ما نتایج متفاوتی را هم در زندگی ما انسان ها به وجود می اورد به سادگی می توانیم این را در یک کندکاو ساده در باورهای و افکارهایی که انسان ها نسبت به مسائل دارند را بفهمیم می توانیم درک کنیم که این باورهایی که افراد دارند هزاران بار تکرار شده و به یک باور مسلط و غالب تبدیل شده است .

نقش تکرار در باروهایی که افراد دارند واقعا بی نظیر است حالا وقتی که ما تصمیم گرفته ایم که تغییر کنیم و نتایج بهتری را در زندگی خودمان کسب کنیم آیا باوری که هرگز نتیجه ای در تغییر نگرفته است یا آیا باوری که محدود و راه سخت را برای تغییر پیشنهاد می دهد می تواند الگوی ما باشد؟

ببینید وقتی باوری که ما را محدود کند و تمامی توانایی های ما را ساقط کند هرگز و هرگز ما را به هدف خودمان نمی رساند  هرگز نمی تواند راهگشا باشد . ما به این جهان آمده ایم که بهترین ها را تجربه کنیم به بهترین ها دست پیدا کنیم و این رسالتی است که خداوند برای ما قرار داده است گرچه خیلی از انسان ها این رافراموش کرده اند .

وقتی که ما آمده ایم که بهترین را تجربه کنیم آیا باور محدود می تواند به  ما کمک کند آیا باور محدود می تواند ما را به هدف مان برساند آیا تجربه ای که نمی تواند خود فرد تجربه کننده را بهتر کند آیا می تواند به ما کمک کند جواب منفی است .

پس مایی که انتخاب گر هستیم در این جهان می توانیم در هر جا و هر شرایطی که هستیم باورهایی را انتخاب کنیم که ما را بهتر وعالی تر می کند به ما قدرت می دهد به ما انرژی می دهد به ما حق انتخاب می دهد به ما این را می گوید که ما می توانیم به هر چیزی دست پیدا کنیم ما می توانیم هرچیزی را خلق کنیم ما می توانیم توانایی های خودمان را بهبود ببخشیم می توانیم یاد بگیریم و می توانیم همیشه هم بهترین و سریع ترین و عالی ترین را داشته باشیم . وقتی که این باور را در هر نقطه ای از جهان پیدا کردیم بیاییم همین باور را درذهن و زندگی خودمان پیاده کنیم که این باور بهترین و ناب ترین هست . به جای اینکه تجربیات محدود کننده را پیاده کنیم سعی کنیم انتخاب گر باشیم که خودمان باورسازی کنیم که این قدرت ما را بیشر و بیشتر می کند  و به ما حق انتخاب بیشتری می بخشد.

سعی کنیم که فکر و باور غالبی در ذهن مان داشته باشیم که همیشه به ما قدرت می دهد همیشه سریع ترین مسیر رسیدن به خواسته هایمان را به ما می گوید همیشه لذت بخش ترین مسیر و ساده ترین مسیر را به خواسته هایمان به ما نشان می دهد انتخاب کنیم .

پس اگر می بینیم که دوستی داریم که تجربه محدود کننده ای در کسب و کار در آموزش در یادگیری در توانایی بکار بردن مهارت هایش داشته این قرار نیست که تجربه ما هم باشد در ابتدا گفتم ما حق انتخاب داریم حق باور سازی داریم حق داریم که افکار بهتری را انتخاب کنیم و در زندگی از آنها استفاده کنیم . وقتی که ما به چنین مرحله ای در زندگی خودمان می رسیم که ما انتخاب گرهستیم قطعا تمامی اتفاقات را هم در زندگی خودمان ما به شخصه خودمان رقم می زنیم .چرا بیاییم و به سادگی قبل از اینکه باورهای افراد را شناسایی کرده به سادگی حرفهایی آنان را باور کنیم و خودمان را با این همه قدرت و این همه توانایی سرکوب کنیم .

بیاییم که هر تجربه ای که بهتر بود هر راهی که سریع تر بود هر باوری که قدرت دهنده بود راهکار دهنده بود قدرت دهنده بود راهنمایی کننده بود انگیزه دهنده بود را انتخاب کنیم بیایید باوری را انتخاب کنیم که حق انتخاب را به خودما می دهد نه اینکه ما را مجبور به اینکه سرنوشت ما از قبل نوشته شده هدایت کند . وقتی به ما حق انتخاب داده شد تمامی قدرت ها در زندگی هم به ما داده شده پس بیایید محدودیت ها را حذف کنیم و باوری بهتری بسازیم که ما را به غایت رسالت خدایی مان نزدیک تر می کند را انتخاب کنیم .

قرار نیست که فردی تجربه ناقصی داشته ما هم تجربه ناقصی داشته باشیم قرار نیست فردی نتیجه ای نادرست گرفته ما هم نتیجه ای نادرست بگیریم ما روش های بهتری را با باورهای قوی تر انتخاب می کنیم و به کار می گیریم و نتیجه ای متفاوت از دیگران در زندگی و در همه مواردی که دوست داریم بهتر باشد می گیریم .

به خاطر داشته باشیم که رسالتی که خداند برای ما قرار داده است این است که از زندگی و تمامی تجربیاتش لذت ببریم پس بیاییم لذت بردن را آسان کنیم باوری بسازیم که ما را سریع تر به خواسته مان می رساند انتخاب کنیم هرچه باورهای قدرتمند داشته باشیم در این دنیا تجربیات بهتر و عالی تری در هر حوزه ای که می خواهیم پیش بریم را می توانیم داشته باشیم.

تجربیات جدید نتایج متفاوت

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط