شبکه های اجتماعی

aparat

راز اقدام

  • 31 خرداد 1396
  • 9495
  • 0

راز اقدام 

راز اقدام دارای نکاتی است که من با تمام وجودم اون ها رو در زندگی ام تجربه کردم و بعد از تجربه این موارد رو برای کسانی که دوست دارند تغییر و تحول رو به وجود بیارند اوردم.
یکی از دغدغه هایی اصلی که همگی ما با آن مواجه هستیم و مطمئنم که کلیدی ترین راز اجرایی همه تکنیک ها و رازهایی موفقیته ، من بهش راز اقدام میگم . سعی کنیم برای متحول کردن زندگی مان اگر تکنیک و مطبی را یاد میگیریم این راز را  اجرایی کنیم و تا زمانی که در زندگی هر تکنیکی که یاد گرفته ایم را اجرایی نکنیم قطعاً هرگز موفق نخواهیم شد.

اگر همه رازها و تکنیک های موفقیت ، ثروت ، آرامش و خوشبختی را بدانید ولی در زندگی بکار نگیرید هرگز زندگی تان بهتر نخواهد شد و موفق نخواهید شد .


همیشه دوست داریم که از همه راز ها و تکنیک های دستیابی سریع به موفقیت با خبر شویم و دوست داریم که بدانیم این رازهها چه هستند؟

یکی از نکته اساسی که در زندگی خودم به اون رسیدم این بود گرچه در اکثر اوقات ما تکنیک های کاربردی و اساسی را در زندگی یاد میگیریم ولی برای اجرایی کردن این تکنیک ها هر گز اقدام نمی کنیم و این واقعا یکی از مشکلات و دغدغه هایی هست که باعث میشه ما رشد و پیشرفت نکنیم .

یکسری از مواردی که باعث می شد که من در زندگی خودم هر تکنیکی رو که یاد میگیرم و  اقدام نمی کنم رو پیدا کنم  ولی نمی دونی که به چه مواردی رسیدم  که واقعا من رو شگفت زده کرد و دوست دارم که تو دوست خوبم هم این موارد رو بدونی و در زندگی خودت به کار بگیری.

من همه چیز رو می دونستم و همه موارد برای اقدام واقعا در درون خودم بود و من فقط کشفش کردم که اگه بتونم این موارد رو بهتر بشناسم میتونم خیلی سریع به چیزی که می خوام برسم اقدام کنم.

دوست من خیلی مواقع از اقدام کردن می ترسیم ، خیلی مواقع حاضر نیستیم بهایی چیزی را که می خواهیم به دست بیاوریم بپردازیم ، حاضر نیستیم که ریسک کنیم ، حاضر نیستیم که توانایی ها و استعداد های خودمون رو بشناسیم ، حاضر نیستیم از محدودیت های ذهنی خودمان بگذریم و در پایان از منطقه امنی که برای خودمان درست کرده ایم خارج بشویم و دست به اقدام برای بهبود زندگی مان بزنیم.

دوست من مطمئنم که این کتاب الکترونیکی میتونه به تو کمک کنه که بتونی خیلی سریع موانع رو بشناسی و برای خواسته خودت اقدام  کنی چون این رازهایی که در این کتاب قرار دادم رو هرگز کسی به تو نگفته و نخواهد گفت و نمیدونی که چقد شوق و ذوق دارم که این موارد رو به تو دوست خوبم بگم قطعاً میتونه در زندگیت تحول و تغییر ایجاد کنه چون در زندگی خودم این رو تجربه کردم .

سورپرایز ویژه و هدیه من به تو دوست خوبم

دوست من در کنار این کتاب یه هدیه ویژه ای هم برای کسانی که این کتاب بی نظیر رو دانلود کنن قرار دادم که میتونه به تو کمک کنه که خیلی سریع تر از اون چیزی که فکر میکنی  موانع رو یکی پس از دیگری پشت سر بذاری .حتما دانلود کن و مطمئنم که تغییر و تحول عالی رو در زندگی خودت تجربه میکنی .

اگه میخوای بدونی که من به چه مواردی رسیدم و باعث شد که این راز مهم رو کشف کنم همین الان این کتاب بی نظیر راز اقدام رو دانلود کن و مطمئنم که این کتاب میتونه نقطه عطفی تو زندگی تو به لحاظ تغییر و تحول باشه.

دوست من یادت باشه همه ما در اقدام برای خواسته های خودمون خیلی وقتها مشکل داشتیم و من دوست دارم که این مشکل رو دیگه بعد از این نداشته باشی و خیلی راحت موانع رو پشت سر بذاری و به موفقیتی که مد نظر خودت هست برسی.

دست روی دست گذاشتن هرگز تو رو به جایی نمی رسونه اگه میخوای در کاری که میخوای موفق بشی و رشد و پیشرفت را خیلی زود تجربه کنی این کتاب بی نظیر رو از دست نده  و همین الان دانلودش کن مطمئنم که میتونه در زندگیت تاثیر گذار باشه.

نظرات همراهانی که این کتاب را مطالعه کرده اند :

راز اقدام

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 4

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط